Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Shfrytezoje Rastin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shfrytezoje Rastin".
3. Video është e këngës "Shfrytezoje Rastin", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Shfrytezoje Rastin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Dasma E Zotnisë"

Komente

1 🔥

07/05/2011

2011-05-07T07:08:06+00:00O sa qikat paskan dal paska qika per qdo djal ndaq zeshkane ndaq bjondina ja shtojn nates bukurin

reff:
lum e lum o djem qika kallabllak cila ju pelqen ju qoft me nafak
lum e lum o djem jetojeni qastin kjo nate me nuk vjen hajt shfrytzoje rasTIN

Sa ka qika ne ket bote zgjatma jeten mua o zot . Sa kem ymer te jetojm mos me le me izhig te shkoj

reff: 2 x
lum e lum o djem qika kallabllak cila ju pelqen ju qoft me nafak
lum e lum o djem jetojeni qastin kjo nate me nuk vjen hajt shfrytzoje rasTIN


Ky tekst u dërgua nga Milja
Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet