Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Dridhe Dridhe Belin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Her e djatha e najherë e majta
Këmbt e bardha me take të nalta
Her në gishta e najherë në themer
Kce më shpirt moj e na luj me zemer

Refreni 2x
Dridhe dridhe belin
Hije tka me kcy
Hidhe hidhe vallen
Dridhe at shami

Për rrethe teje kokan krejt princesha
E ti n'mes moj po lun si mbretëresha
Dridhe trupin e dridhe bistrkun
E na luj qik pak per qef qyqekun

Refreni 2x
Dridhe dridhe belin
Hije tka me kcy
Hidhe hidhe vallen
Dridhe at shami


Ky tekst u dërgua nga Qeldit Gaxherri

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Dridhe Dridhe Belin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe Dridhe Belin".
3. Video është e këngës "Dridhe Dridhe Belin", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0