Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Falja Falja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erdha të takoj ty
Dhe të them se ta kam fal
Smundem pa ty
Jo nuk mundem, mos thuaj asnje fjal
Erdha të takoj ty
Dhe të them se ta kam fal
Smundem pa ty
Jo nuk mundem, mos thuaj asnje fjal

Refreni 2x
Falja falja zemra Thot falja
Jo nuk mundem t'mbaj hidhërim
Falja falja zemra thot falja
Falë të qoft o shpirti im

Ndoshta meriton ti
Një gabim mos me na nda
Zemra se duroj dot
Me të dasht e mos met pa
Ndoshta meriton ti
Një gabim mos me na nda
Zemra se duroj dot
Me të dasht e mos met pa

Refreni 2x
Falja falja zemra Thot falja
Jo nuk mundem t'mbaj hidhërim
Falja falja zemra thot falja
Falë të qoft o shpirti im


Ky tekst u dërgua nga Drilon Gaxherri

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Falja Falja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falja Falja".
3. Video është e këngës "Falja Falja", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0