Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Pa Viza O Pa Vza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I
Shokt e mi more jarana
Me u nis un njet e bana
Pare boll e plot deviza
Tash po udhetojm pa viza
Kush mundet me na ndal
Në Evropë kangës mja marr

Refreni (2x):
PA VIZA O PA VIZA
PER NEVE MA S'KA KRIZA
PA VIZA SHOKT E MI
N'DIASPOR DOJNA MJA MSY

II
Hajde shokë na bashk të shkojna
Gurbetçart i vizitojna
Pare boll e plot deviza
Tash po udhetojm pa viza
Kush mundet me na ndal
Në Evropë kangës mja marr

Refreni (2x):
PA VIZA O PA VIZA
PER NEVE MA S'KA KRIZA
PA VIZA SHOKT E MI
N'DIASPOR DOJNA MJA MSY


Ky tekst u dërgua nga Drilon Gaxherri

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Pa Viza O Pa Vza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Viza O Pa Vza".
3. Video është e këngës "Pa Viza O Pa Vza", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0