Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Mora Rrugën Oj Nanë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Morra rrugen morra oj nane
Nē prishtine me shku'e
Vllaznit tane kan nise nji darsem
T'shkoj me jau urue
Morra rrugèn morra oj nane

Refreni 2x
O do t'vallzoime
E do t'kendojme
O vllazniv nusen
E tja urojme

Per Gjakove me shku'e
Vlaznit tane kan nise nji valle
T'shkojme per me vallzu'e
Morra rrugèn morra oj nane
Nē Drenice me shku'e
Vllaznit tane kane marre nji nuse
T'shkojme për me kendu'e

Refreni 2x
O do t'vallzoime
E do t'kendojme
O vllazniv nusen
E tja urojme


Ky tekst u dërgua nga Qeldit


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Mora Rrugën Oj Nanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mora Rrugën Oj Nanë".
3. Video është e këngës "Mora Rrugën Oj Nanë", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0