TEKSTESHQIP

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)
O Llokum
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Llokum" kënduar nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse projekti muzikor u përcoll i realizuar mjaft këndshëm edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 25 Maj 2018.