TEKSTESHQIP

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)
Dashni Shum Randë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni Shum Randë" kënduar nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.