Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmie Pagarusha - Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti (Feat. Ardit Gjebrea)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Fjalet tua aq te rrejshme
qen te vrazhda per me zgju dashnin time
As qe diten mem ngushllue
as ne qastet kur per ty un syt i meksha
Fjalet tua aq te vrazhda
s`qen ne gjendje me pajtue zemren time
ishin vetem sy e tue asgje tjeter nuk na lidhte

ref...
Kur nje dit te kthehesh ti
i perbuzur nga te gjith
dhe deshiron ta kesh pran,ndokend afer veti
Mos kerko strehin te une
se ngrotesia ne shpirtin tim
ka shume kohe qe fluturon per ty ne amshim
Kur nje dite te kthehesh ti
dhe e kupton se je fajtor
se un ende po jetoj pa fat dhe dashni
dhe qkado qe tash premton
eshte shum von per shpresen ton
per urrejtje dhe dashnij per ne te dy

q`do mesnate un te shoh ne anderr
gjoja se po fle pran meje si dikur
Qdo mesnat me zgjon kujtimi
se me lodhi dashuria me keto endraa
Qdo mesnate un te shoh ne anderr
si largohesh ti i heshtur pa buzeqeshje
Fjalet e fundit jane per ty
syt e mijj jan tuj lotu

ref...
Kur nje dit te kthehesh ti
i perbuzur nga te gjith
dhe deshiron ta kesh pran,ndokend afer veti
Mos kerko strehin te une
se ngrotesia ne shpirtin tim
ka shume kohe qe fluturon per ty ne amshim
Kur nje dite te kthehesh ti
dhe e kupton se je fajtor
se un ende po jetoj pa fat dhe dashni
dhe qkado qe tash premton
eshte shum von per shpresen ton
per urrejtje dhe dashnij per ne te dy


Ky tekst u dërgua nga Jetmir Ukaj   jeta987

Nexhmie Pagarusha - Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti".
3. Video është e këngës "Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti", por nuk këndohet nga Nexhmie Pagarusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:


Komente 0