Më mbaj mend (për 1 muaj)

NG - Pa Ty (Feat. Ryva Kajtazi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  18

Ryva Kajtazi:
epo ti je gjithqka per mua
pa ty jeten nuk e dua
jo nuk e dua se
ti m'bon njeri komplet
ti je gjithqka per mua
pa ty jeten nuk e dua
jo nuk e dua
se me ty nuk nihna vet


Ky tekst u dërgua nga blertaaaNG
Featuring: Ryva Kajtazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/01/2016


NG - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga NG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NG:


Komente 1