A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Nikka - Nina Nona


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  65

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/09/2018

2018-09-03T19:12:25

Video Production:

XL Films


1 2 3 
kurre nuk jena vet
po thojne qe jom next 
tjerat jon last 
this pussycat is back 
pinky on my hands 
bye e ki qe s’mun me
hyp my pussy n’cadillac 
bi**h this is facts 
ata tu bo naps 
na kurr nuk flejm
per designer edhe brands
edhe ni tym edhe bona shum blem
edhe ni shikim e ta mar ate frajer
king shit on my queen ting automatic
ky sen automatic, ju manual 
diten qike e mire naten bona rebel 
s’jom Dua Lipa amo hotter than hell 
every nigga wanna f**k me po s’jom tu jau jep
bi**h I’m yo momma  nese se ki dite kete sen 
Nikka king forever e ti kurre never ever 
I'm crazy I'm loco ain't no bi**h better

Fiya in the place you know that mean a
buss it down
buss it down
deri nLA u know that mean a
shut it down
shut it down
fiya in the place you know that mean for
going wild
going wild
fiya in the place you know that mean
I buss it down
I buss it down (uno dos tres quatro)

O me o my, this shit feelin right
ton kto lek i harxhoj in one night
fendi the watch, sun um man as ni minut 
500 veq votht,5mije i maj n’trup
bi**h, hold up Nikka, goes in
Lamborghini nije zonin
mos um dil perpara run you 
over t’dalin silikonet 
bi**h,n’Dubai me tigra 
ju jeni maca t’vogla, nina nona nina
hoe when i ride him, i jepi vitamina 
lambo horse yiha, shume adrenalinaaaaa yahh
nigga ku o hiti hitit
kapmu per dhipi
puthe t’sterpiki 
drip drip drip, ta mushi ni liter, 
jom pidh gasolina, o Nikka o Nikka,  

Fiya in the place you know that mean a
buss it down
buss it down
deri nLA u know that mean a
shut it down
shut it down
fiya in the place you know that mean for
going wild
going wild
fiya in the place you know that mean
I buss it down
I buss it down (uno dos tres quatro)

e-Cards (3)

2018-09-13 10:16:51
Ku o hiti hitit
Kapmu për dhipi
puthe t’stërpiki
2018-09-06 08:00:29
Ditën qikë e mirë,
natën bona rebel
S’jom Dua Lipa,
amo hotter than hell
2018-09-06 07:49:20
Kurrë nuk jena vet
Po thojnë që jom next
Tjerat jon last
This pussycat is back

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019