Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Fukaraja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fukaraja".
3. Video është e këngës "Fukaraja", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Fukaraja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"A E Dini Se ?!"

Komente

Asnjë Koment

29/07/2008

2008-07-29T20:53:32+00:00ooo jamm nje djal fukara, o as skam shpi aaa as para, veq dy tela te qiftelis moj bardhokja e malsis...

moj flok zez me fije fije pse me rrin gdhendur nen at hije.. 2x

her si akull her si prush sikur prush ma ke at gush, her si akull her si prush sikur prush ma ke at gush..

jam nje djal.. fukara..as kam shpi.. as skam para.. o veq dy tela te qiftelis o moj bardhokja e malsis.. veq dy tela te qiftelis o moj bardhokja e malsis..

ja nxan diellin krejt dynjas, ja merr shpirtin fukaras..2x
her si akull her si prush sikur prush ma ke at gush..2x..

oo jam nje djal fukara, o as
skam shpi aaa as para..
oo veq dy tela te qiftelis moj bardhokja e malsis 3x


Ky tekst u dërgua nga Arbnor Kacoli
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet