Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Ja Na Erdhi Viti I Ri (Feat. Kori I Femive)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

(2x)
Ja na erdhi Viti i Ri,
Sa jemi i gëzuar,
Porsi unë dhe cdo fëmijë,
Pret per ta festuar.

Bora zbardhi tej për tej,
Fusha edhe male,
Viti i Ri do të na gjej,
Me këngë e me valle.

Viti i Ri do të na gjej,
Me këngë e me valle.

(2x)
E stolisa bredhin tim,
Me lodra me yje,
Era jashtë me tërbim,
Le të fryjë ndër pyje.

Bora zbardhi tej për tej,
Fusha edhe male,
Viti i Ri do të na gjej,
Me këngë e me valle.

(2x)
Viti i Ri do të na gjej,
Me këngë e me valle.


Ky tekst u dërgua nga Abetare

Nikollë Nikprelaj - Ja Na Erdhi Viti I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Na Erdhi Viti I Ri".
3. Video është e këngës "Ja Na Erdhi Viti I Ri", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0