Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Ku Je Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dikush me tha ne mergim pse spo shkon nKosove npushim
Nuk kam shku jo qe 1 vjet jo pse sdu por ska kush me pret
Kur e kisha nanen gjallë n'prag te deres gjithë ka dal
Kur ja shihja syt me lot shpija e thatë më dukej plot

Ref:

Ku je nane po du me t'pa
Djali yt n'dy gjunje ka ra
Ku je nane po du met fol
Pa ty s'nisem per Kosove

Dikush me tha ne kurbet shko n'Kosovë e mos rri vet
Nuk jetohet veq me fjalë bashk kur s'mundesh me uçcmall
Kur e kisha nanen gjallë n'prag te deres gjith ka dal
Kur ja shihja syt me lot shpija e thatë me dukej plot

Ref:

Ku je nan po du me t'pa
Djali yt ndy gjunje ka ra
Ku je nane po du me t'fol
Pa ty snisem per Kosove


Nikollë Nikprelaj - Ku Je Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Nane".
3. Video është e këngës "Ku Je Nane", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0