TEKSTESHQIP

Nikollë Nikprelaj
Prej Familjes Mos U Ndaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Familjes Mos U Ndaj" kënduar nga Nikollë Nikprelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, ky krijim muzikor u paraqit para audiencës i kompletuar në aspektin vizual me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 28 Qershor 2019. Producent i këngës është Burim Krasniqi.