Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Niku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2006, Anjeza Branka & Niku marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ngadale". Më datë 23 Gusht 2019, Anjeza Branka publikon videoklipin "Wie Vodka", në bashkëpunim me Nikun. Teksti i këngës u shkrua nga Endrit Mumajesi & Niku....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

2die4

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Bigg V

Gjyks

Viagra

Ummet

Kacho

Sony NRG

Agon Nimani

Wllatki

Tags: Niku, 2die4


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet