Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nimi Bytyqi - Boll Me Rrena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

TI JE JETA JEMË
TI JE DASHNIA JEMË
JO-JO,MOS THUAJ JO
THUAJ SE MË DO

TI JE YLL- JE DRITË
TI N'ZEMËRË M'JE BA PIKË
PO DU-DU ME T'PA
PA TY BOSH ËSHTË KJO DYNJA

REFRENI :

BOLL-BOLL,BOLL ME RRENA
THUJEM ÇA KI MRENA
LEJE-LEJE,LEJE LE T'FOL ZEMRA

BOLL-BOLL,BOLL ME RRENA
THUJEM ÇA KI MRENA
OH,LEJE-LEJE,LEJE LE T'FOL ZEMRA

TI JE FATI JEMË
TI JE NAFAKA JEMË
DU E JEMJA ME U BA
PA TY S'MDUHET KJO DYNJA

TI JE YLL-JE DRITË
TI N'ZEMËRË,M'JE BA PIKË
PO DU-DU ME T'PA
PA TY BOSH ËSHTË, KJO DYNJA

2X,REFRENI:

BOLL-BOLL,BOLL ME RRENA
THUJEM ÇA KI MRENA
LEJE-LEJE,LEJE LE T'FOL ZEMRA

BOLL-BOLL,BOLL ME RRENA
THUJEM ÇA KI MRENA
OH,LEJE-LEJA,LEJE LE T'FOL ZEMRA


Ky tekst u dërgua nga Haziri

Nimi Bytyqi - Boll Me Rrena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Me Rrena".
3. Video është e këngës "Boll Me Rrena", por nuk këndohet nga Nimi Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nimi Bytyqi:


Komente 1