Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nisret Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
 • Vendlindja:
 • Rahovec 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Nisret Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Është i lindur më 10 Prill 1989 në Rahovec të Kosovës. Kur ai ishte vetëm 5 vjeç, familja e tij emigron në Zvicër ku dhe tash jeton e punon si menaxher i ndërtimit. Është i martuar, baba i dy fëmijëve. Nisret Krasniqi është një këngëtar shumë i talentuar i këngëve me tematikë fetare e sociale, i mirënjohur në mbarë trojet shqiptare dhe diasporë. Ai për herë të parë u prezantua para ndjekësve të tij në vitin 2015 me ilahinë e titulluar “PASANIK...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

4 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Nisret Krasniqi

Komente 4