Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nisret Krasniqi - Malli Per Nënën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pikon loti syri don met pa
Sa po dua meta ni at za

Shumë gabime i kam ba
E pishmanit i kam ra
Tani Lutem për ty nan
Zerma Pomë qan
X2

Ref
Lumja nana oj nano
Sa shumë zemra ty të do
Krejt dunjan e kisha dhan
Met pas afër ty Oj nan
X2

I vetmuar e kaloj qdo natë
Pa ty shpija pomë duket that

Jam mërzit e jam lëndu
Më shkoj nata tuj kujtu
Hija jote më vjen pas
Zemera pomë plas
X2

Ref
Lumja nana oj nano
Sa shumë zemra ty të do
Krejt dunjan e kisha dhan
Met pas afër ty Oj nan
X2


Ky tekst u dërgua nga Albert IslamNisret Krasniqi
Publikimi: 05/01/2018
Muzika: Nisret Krasniqi
Orkestrimi: Artan Kastrati
Video Produksioni: MAF Production


Nisret Krasniqi - Malli Per Nënën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Per Nënën".
3. Video është e këngës "Malli Per Nënën", por nuk këndohet nga Nisret Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nisret Krasniqi:


Komente 0