TEKSTESHQIP

Nita Latifi
Majëm
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Majëm" kënduar nga Nita Latifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një atmosferë të shtuar, projekti erdhi i finalizuar tek ne i punuar në sferën vizuale edhe me një videoklip muzikor, produksioni i të cilit u krijua nga Imagine Films. Ky videoklip u publikua më 20 Qershor 2020. Muzika dhe teksti u mor përsipër nga vetë këngëtarja.