Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Mezini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Njomza Mezini është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Në Gusht 2008, Njomza Mezini merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2008 me këngën "Stinë Zambakësh". Më datë 17 Dhjetor 2019, Andi & Njomza Mezini publikojnë videoklipin "Shqiperine E Dua". Teksti i këngës u shkrua nga Kujtim Aliu, ndërsa orkestrimi u punua nga Arti Rec....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Arti Rec

E bija e

Milaim Mezinit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edona Reshitaj

Elizabeta Krasniqi

Dalina

Sevi

Mimoza Abedini

Liliana Kanina

Entela Ilirjani

Jorida Zaimaj

Luljeta Kuraja

Emira Ademi

Tags: Njomza Mezini, Njomza Mejsinu, Njomeza Mejsinu


Komente mbi këtë artist