Njomza Retkoceri
Njomza Retkoceri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Njomza Retkoceri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore qytetare. Në Qershor 2002, Njomza Retkoceri merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Qeni Im". Në Qershor 2005, Njomza Retkoceri merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Vetem Fjale". Në Qershor 2006, Njomza Retkoceri merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Ne Klasen E Tete". Më datë 27 Tetor 2022, Violeta Kukaj & Njomza Retkoceri publikojnë videoklipin "Si Dy Shoqe". Muzika e këngës u punua nga Njomza Retkoceri, teksti u shkrua nga Fadi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0