TEKSTESHQIP

Noga
Ket Nat
Lyrics
(Feat. Andin Randobrava)

Andin Randobrava:
edhe tash ne ket dhome e kujtoj
fytyren tende plot gezim
eshte terr dhe kam frike
une per ty shpirti im ku je tiiiii

Noga Ref2:
edhe ne ket nat ti sme le rehat
zemra ime eshte e pafate
edhe ne ket nate me lot te kerkoj
se vetem ty te dashuroj
A.R : edhe ne ket natt

A.Randobrava :
ti me vjen per qdo nat n'mendjen time
skam fuqi te largoj
edhe pse tash keto jan veq kujtime
pse po vuan zemra ime

Noga Ref4:
edhe ne ket nat ti sme le rehat
zemra ime eshte e pafate
edhe ne ket nate me lot te kerkoj
se vetem ty te dashuroj
A.R : edhe ne ket natt

DËRGOI:
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, ky projekt përcillet në tregun e gjerë të muzikës i punuar bukur edhe me një videoklip muzikor, produksionin e të cilit e krijoi Pulla. Ky videoklip u publikua me datë 13 Prill 2012. Muzika e këngës është një komponim nga Andin Randobrava, ndërsa teksti kanë punuar së bashku si autorë Andin Randobrava & Noga.