Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Noizy - Ska Nevoj Per Fjal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Nevoj Per Fjal".
3. Video është e këngës "Ska Nevoj Per Fjal", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Ska Nevoj Per Fjal  (Feat. Melissa & Shadow)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

1 🔥

Featuring

Shadow

02/06/2012

2012-06-02T02:59:12+00:00No1zY:
Yeahh hah we goes Shadow in de House to Night My Lady Melissa
We Now it Keepin A GangstA GangstA
You know OTR RemiX Back man Yeah You know we lethem nou, we lethem nou, we lethem nou (You know),
we lethem nou (Ladies)
we lethem nou (Keep'in it Gangsta)
we lethem nou (You know),
we lethem nou (Ladies)
we lethem nou (Keep'in it Gangsta)
Gangsta (comon GirL)

Melissa Ref : 2x
Ska nevoj per fjal,
Ska nevoj per Tyy,
Afrohu ne Mendje tim,
Te Dua mo mes Do me tjera me Shpijugo,

No1zY:
E shof kete Qiken Ka Qef me Mu
knej m'sheh n'enderr e knej m'thot Nuk Te Duu
Qika Vdes kur mshef
i pelqej kshtu si mnjef
Pak Si Rrugac
po Nga Menja I preft

Qiko e di si luhen lojat
keshtu qe me mu S'hecin lojat
Kshtu Qe Bjeri pak ma Shkurt
Se per Fjal Nuk ka Nevoja
Ska Dashni Ti Edii
Qe e du VeQ nje EmeR
OT dhe R Nuk Kam ZemeR Per FemEr

Jam Qysh Dush, Kur Dush,
Gati per Qka Dush,
Si do Qe Tlush,
Edi Se Qka KerKon dush
Je Madh Me Mu Nuk ke rug sgjidhje

Nrug Per Dit se nrug ndit
Dit Permas Dite Po Mushna Me Pytjau
Pak Si Ndryshe Pak Anormal
Pak Si Shum OTR Orgjinal (haa)

Yea
2x.
i know what you whant
and i know what you meet

i know what you whant (yea)
i know what you meet baby
---------

Melissa Ref: 2x
Ska nevoj per fjal,
Ska nevoj per Tyy,
Afrohu ne Mendje tim,
Te Dua mo mes Do me tjera me Shpijugo,
we lethem nou
we lethem nou
we lethem nou
we lethem nou
we lethem nou


Ky tekst u dërgua nga Shkelqim Hoti   DuuLix
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet