Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - On The Run (Feat. Onzino & Lil Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Noizy:

Onzinooo...Lil Kollee...Noizee...
uuuu
Pse mthirrin kryeveper ??? Aa ?
I think thay now why!
Okeyy

Edhe ni her mirmrama edhe ni her mirdita
Zgjohem nga europa nisem nga amerika
Cdo dit nga ni shtet tjeter , normal se jena mbreter
se di se cka kujtove , pse mthirrin kryeveper
un sjom V.I.P jom ..... B.I.G gangsta for life maan ...
kan thon se kam miliona , sepse un kam miliona
prej dites qe fillova , kta tjert i lash ne stola
kuku me rafte pika , i poshter jam ja qivja
ndoshta mu mra veq fati , po ky fati po ma thyjka
po ky fati po me lyka me pare dhe me qika
ty shok pse tvje inati
pse sthu me as mirdita pse sthu me as mirmrama
pom sheh me qere t'rona
pse ty une ta kom fajin , qe une ty sta kona
jom larg me miliona vite me perpara
kapuni mes veti se me NOIZYN nuk ka gara!

Onzino ref: x2

We never think about think about
we're coming straight for you...
you OTR we on the run
we're coming straight from albania
albania.

Lil Koli :

A mke inat mu ?
Apo tvje inati se si eci ke inat po sum bon sen
ngel si karkaleci
G on my ride side
G on my left
jom pjestar nOTR and manyneversleep son
une e di se ndjenjat ti kap inati
kur msheh me bossa le mo me goca
ta heki pettllen man , ta boj game over
Jam OTR ma i vertet se e verteta Ca ca ??
Ma i vertet se e verteta ejj
Ju veq chatni shit , burrnohi neper kong
kishe ju keni " klik "
Ngjo to disa dissa , po lypin disa dissa
I ka vra inati na pse nalt veq na po ngjitna
Kuku qa bona ej kuku qa bona ejj...
Un e boj per grupin se grupi per mu karin na the
Jo jo nuk muni me na rrzu se nuk ka qyshh
JO nuk ka me ne , nuk ka me ne , nuk ka me ne

Onzino ref:

We never think about think about
we're coming straight for you ...
you OTR we on the run
we're coming straight from albania
albania.


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   BigD12   ditiii   Dreni300   PoWeR2K   Aida91Noizy
Featuring: Lil Koli
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/02/2011


Noizy - On The Run
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "On The Run".
3. Video është e këngës "On The Run", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0