Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - I Pa Zvendsueshem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Pa Zvendsueshem".
3. Video është e këngës "I Pa Zvendsueshem", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - I Pa Zvendsueshem  (Feat. DurimKid)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente

Asnjë Koment

Featuring

DurimKid

28/07/2011

2011-07-28T12:49:49+00:00[Durimkid:]
I got it on like
It's official, now I'm impossible to stop
Ain't no way to leaving on top
Because I got it all live like I'm my way up now
And I ain't fallen, and I ain't calling again
You see I got it all like
Ain't no changing me
I'm exactly as I came to be
Better get me up and hope these fair roses taking me
Lock me up in chains even shuttle up my name
It ain't changed
You don't wanna us see the game
I got it on live

[Noizy:]
I pa zvendsueshem - jo i perseritshem
Jom i pa imagjinueshem dhe jo leht i arritshem (what)
Duhet shum rrug per me m'rri ktu ke une
Duhet shum pun per me bo pa t'ndalumen
Qita nji album n'treg - 18 hite erdhen drejt
Kualitet sa perfekt - mos ndoshta jom tu t'rrejt? No!
Jo ishalla, larg qoft, kurr me mashtrime
Dhe mixtape-in qe ku e bona per 2 jav i mbaj premtimet
Ktu ke un ska pikpyetje - konfuzimet s'egzistojn
Une ktu kom ardh me bindje kta tjert krejt hezitojn
Kom eyes of a hustler, what you saying costumer?
Kthehu knej se ska kurgjo, prej atyne mos lyp mo
Sen ska prej tyne - lagen n'shi se jan tu u tha
Un po boj do sene qe Shqipnia si ka pa
Kom stil te papam o plak qish t'bojsh? like
Sill kan dush per stil a qish dojsh.

[Durimkid:]
I got it on like
It's official, now I'm impossible to stop
Ain't no way to leaving on top
Because I got it all like I'm in my way up now
And I ain't fallen, and I ain't calling again
You see I got it all like
Ain't no changing me
I'm exactly as I came to be
Better get me up and hope these fair roses taking me
Lock me up in chains even shuttle up my name
It ain't changed
You don't wanna us see the game
I got it on live

[Noizy:]
Hit per cdo stine - suksesi mu nuk m'ngin
Nga Tirana ne Prishtin - Kosoven dhe krejt Shqipnin
Diaspor sa her si dal kthehet veni abnormal
Kam krejt femnat dhe gangsterat permas fenomenal
Nisna ne suite, after party kom pidha sa t'nxe krevati
E kom hap shampanjen dhe barin nga Amsterdami
Se do gjin man nuk ja kan iden
Se do gjin man nuk ja kan iden
BRRA BRRA BRRA BRRA Bo mbrapa wanka
BRRA BRRA BRRA BRRA Bo mbrapa wanka
Yes, bo mbrapa wanka
A t'kom thon se nuk ka mo si une, bitch?
I drop it hard, there's no time for them little bitch
A t'kom thon se nuk ka mo si une, bitch?
I drop it hard, there's no time for them little bitch

[Durimkid:]
I got it on like
It's official, now I'm impossible to stop
Ain't no way to leaving on top
Because I got it all like I'm in my way up now
And I ain't fallen, and I ain't calling again
You see I got it all like
Ain't no changing me
I'm exactly as I came to be
Better get me up and hope these fair roses taking me
Lock me up in chains even shuttle up my name
It ain't changed
You don't wanna us see the game
I got it on live


Ky tekst u dërgua nga Jg-no   Dreni300   Gelsimyboy
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet