Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Wow

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wow".
3. Video është e këngës "Wow", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Wow  (Feat. No-One & LB)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Noliman

04/03/2012

2012-03-04T15:40:42+00:00Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Qik e shtrejt, qik krejt biznis //
Njo qe per veten bojn 17 Fiks //
Sosht e leht me nxon, si bohet von //
E sheh n'tona on sikur naper Stamboll // [Like]
Padyshim qe ma e mira n'cdo vend //
T'mat me sy edhe cdo kush e sheh //
Wow .. Yeah .. shum jom habit //
Ftyra e saj e bon Bling edhe n'Drit // [Like]
Bling to the Bling, Bling sa her qe vim //
Real qin per qin man kta krejt e din //
Jo s'jom tu shit mend thjesht inspirim //
Jom ma i miri, mat miren e kom n'krahun tim // [Like]
Wow .. Kadale deshu n'beat //
Mos t'vjen marre edhe pse osht Drit //
Jo so Gajle esht thjesht naci //
Se, i Bon do sene qe sen i bon njeri // [ey]

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Sa her qe dalim ku do qe shkojna //
Krejt syt ka na, pi tjerve dallojna //
Ti vjen me ne, un e di se ta kona //
Nese ta lypi ama kishe lon a ? //
Wow .. daly .. Shum mir po dukesh //
Si thot Varrosi, si torta mas bukes //
Wow .. my lady .. Shum mir po dukesh //
Mos u nal dhe mos shko ma tutje //
Mos u nal DJ bon non stop //
s'Kena mu nal dej t'bona Fuck Tap //
Shishja merr ethe, bari qrt Flak //
S'ka sikur ne qe e bon ket nat //
Jena Oh .. Ti a .. Jo si ne ti Kur s'ki me pa //
Qoni durt krejt nalt ju n'haVa //
E bertitni krejt O.T.R .. O.T.R //

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Ku ka ma mir se na 3 //
Lyp ton boten prap si ne s'gje //
Ndaq thyj koken, ndaq rri me ne //
Jena O.T.R, baby krejt perfekt //

Them Boys .. ey we are around them boys //
ah we are around them boys //
ey .. ey .. On top of the Rest jena krejt perfekt // [Like]
Ku ka ma mir se na 3 //


Ky tekst u dërgua nga Graphinko   GraphinkoS
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet