Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Noizy - Cunat Thojn

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cunat Thojn".
3. Video është e këngës "Cunat Thojn", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Cunat Thojn  (Feat. D.U.D.A.)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  57

Këngë e albumit:

"The Leader"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

D.U.D.A.

18/06/2013

2013-06-18T19:39:23+00:00nahhhh nahhhhh
dudaa , noizyy nahh

refren:2x

na si ngjom kta tjeret cunat thojn jan vari karin
sille kan dush ta testoj veten o lali
ma i miri nga shqipnia ktu yeah nga kosova to
ligjin e bojm na per kta tjert me zbatu.

NOIZY rap:

na si ngjojm kta tjeret se kta krejt jan vari karin
t'njejtin stil tnjejtin flow kta per mu jan boring
ju nuk keni bot bota juj osht sa 1 top
un kom lind per ket pun nuk e kom botonin stop
por e kom 1 mikrocip te instalum nkry apostafat per rrep
kush do 1 tek e tek
si dush merri shum vet
kur dush edhe merr kon dush
me miliona vite jam para jush
jam anormal kur bohet fjal per rrep a per hip-hop
ju po folni per sukses un suksesin e kom lodh ju nuk kenu stil moth fucka skeni swagga
ju skeni ide, i perkisni kohve t'lashta
nese pysni shokt e mi se cfar menojn per ju
krejt thojn jan vari karin ju data ju ka shkatru
shum thjesht tu qesh na krejt e knojm ...

refren:2x

na si ngjom kta tjeret cunat thojn jan vari karin
sille kan dush ta testoj veten o lali
ma i miri nga shqipnia ktu yeah nga kosova to
ligjin e bojm na per kta tjert me zbatu.

DUDA rap:

ju munohni me bo rrep po dukni sikur lepra
ju rreni n'letra kurgjo s'keni vepra
ju skeni koqe mbahni n'krah tjeter kujna
na jena te pakapshem ne lojen qe lujna
ti krejt ata qe i ki mu nuk ma tremin synin
ti kendo per flak un live ja coj tymin
ti knon per pluma neper ta une kaloj
ti flet per shok un me shok jetoj
me njerz ma t'fort ne vene ma t'mira
tu i sill krejt punt te lehta e te shtira
na durt me gjak kurse ti tu bo pica
na kallxojm te verteta kurse ju kallxoni vica
ngoj shokt ca thojn GG-in e OTR-in

duda: si ju thojn ktynee mo vlla?
noizy: cuna vari karin
duda: ca don ai mo vlla?
noizy: me dal i pari
duda : ikni o bythqima
noizy: jeni cuna vari karin..

4x

na si ngjom kta tjeret cunat thojn jan vari karin
sille kan dush ta testoj veten o lali
ma i miri nga shqipnia ktu yeah nga kosova to
ligjin e bojm na per kta tjert me zbatu.


Ky tekst u dërgua nga M3gu
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet