Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Sa Shume Te Du (Feat. Nolian)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28

NOIZY:

S'TE DU PER INTERES
NUK PRES ASGJE PREJ TEJE
NESE M;BESON CA T'THASHE
DIJE QE TE DUA LADY

NJE ZEMER PER TY RREH DIKU
LARG QE NENSTOP ESHTE TU T'MENDU
TA DISH SE SA SHUM TE DU
TA DISH SE SA SHUM TE DU

NOLIAN :

VEC TI PO M'NJEH KOMPLET
UNE E TI SEKRETE S'KENA
TI JE MA E MIRE SE DIMRI
TI JE MA E NXEHTE SE VERA

T'VJEN ERA SHUME E MIRE
TI E DIN QE MU M'PELQEN TI
UNE T'JAP VEQ KOMPLIMENTE
SE E DI QE TY T'PELQEN

E MENDOJ HEREN E FUNDIT
PO M'KUJTOHET DHE E PARA
MBASI U TAKUM TU FOL
E SHKURT U DOKTE NATA

ME TY UNE NUK MERZITNA
TI NUK JE SI TJERAT CIKA
ME T'HUP E HUPI VETEN
SE PA TY UNE VETEM NIHNA

NOIZY:

S'TE DU PER INTERES
NUK PRES ASGJE PREJ TEJE
NESE M;BESON CA T'THASHE
DIJE QE TE DUA LADY

NJE ZEMER PER TY RREH DIKU
LARG QE NENSTOP ESHTE TU T'MENDU
TA DISH SE SA SHUM TE DU
TA DISH SE SA SHUM TE DU

YEAH NE KENAQEMI DHE TU NEJT KOT
UNE I THEM "JE BEAUTIFUL!"
I KERKOJ QE TE AFROHET
DHE TE ULET KETU ME MU

SE PER TY BOJ ANYTHING
YE ANYTHING JUST LET ME KNOW
EDHE NE FUND TE BOTES DO SHKOJ
NESE M'DUHET T'I BI RRETH BOTE

I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES
I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES
I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES

SE TI ME NUK PASHE

I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES
I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES
I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES

JO SI TI ME NUK GJEN

I FIND IT HARD BUT CAN'T HIDE IT NOW
IT'S REALLY HARD TO BELIEVE
THIS GIRL THAT I TRUSTED
SHE STOLED MY HEART FROM ME

I FIND IT HARD BUT CAN'T HIDE IT NOW
IT'S REALLY HARD TO BELIEVE
THAT GIRL THAT I TRUSTED
SHE STOLED MY HEART FROM ME

S'TE DU PER INTERES
NUK PRES ASGJE PREJ TEJE
NESE M;BESON CA T'THASHE
DIJE QE TE DUA LADY

NJE ZEMER PER TY RREH DIKU
LARG QE NENSTOP ESHTE TU T'MENDU
TA DISH SE SA SHUM TE DU
TA DISH SE SA SHUM TE DU

S'TE DU PER INTERES
NUK PRES ASGJE PREJ TEJE
NESE M;BESON CA T'THASHE
DIJE QE TE DUA LADY

NJE ZEMER PER TY RREH DIKU
LARG QE NENSTOP ESHTE TU T'MENDU
TA DISH SE SA SHUM TE DU
TA DISH SE SA SHUM TE DU


Ky tekst u dërgua nga Adisa HalimiNoizy
Featuring: Noliman
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2014


Noizy - Sa Shume Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shume Te Du".
3. Video është e këngës "Sa Shume Te Du", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0