Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Talenti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Talenti".
3. Video është e këngës "Talenti", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Talenti  (Feat. Overlord & Niil-B)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Komente

1 🔥

Featuring

Niil-B

Featuring

Overlord

22/02/2014

2014-02-22T18:00:35+00:00Zoti m'fali jeten
m'fali dhe talentin
familja m'dha dashnine, perkrahjen dhe vullnetin
shoket m'dhane guximin dhe besimin mrena vetit
inatcit nuk i zhgenjeva kane arsye per urrejtje

M'shih n'sy
tash kqyre veten
a jam un ai imazhi qe ti ke endrru tan jeten
Fjalt e mia i perkasin vec t'vertetes
Fjalt e tua i perkasin genjeshtres

Jam rrit n'rrug, tu ju lut zotit
ama mu glockin homie, ti sillna globit
se, nuk del pengese qe mun me nal rrugen tem
ecim pa problem, un me shokin tem
jeta ka sfida, vullneti m'shtyn perpara
do njerez i mendova ndryshe m'dulen lara-lara
ngjyrat ndrrojne, ftyrat qe s'na dojn shkojn
po ka hala pi tyne qe dashnine me zemer e mbrojne
per neser, kurre s'ka me vdek shpresa
vec nese mire jena, tjerat rend i presim na
yes na, tu e lujt real prej fillimit
mendjen sukses, asnje frike prej deshtimit
hajd, se une e di qysh ja kam qit rrethin
fjalet e mia tprekin, po edhe ta hekin mllefin
per vetin, e per njerzit qe na rrethojne
na fjalt i mbajme, e tjert le tbojn cka tdojn

Zoti m'fali jeten
m'fali dhe talentin
familja m'dha dashnine, perkrahjen dhe vullnetin
shoket m'dhane guximin dhe besimin mrena vetit
inatcit nuk i zhgenjeva kane arsye per urrejtje

M'shih n'sy
tash kqyre veten
a jam un ai imazhi qe ti ke endrru tan jeten
Fjalt e mia i perkasin vec t'vertetes
Fjalt e tua i perkasin genjeshtres

Jom rrit nrruge, dite e nate nrruge
te shenja stopit ku kojshija shitke droge
po ambicje mdhane endrrat e mia
force mdha familja, perkrahje shoqnia
yea, jom i unt per sukses
eci drejt qellimit tem, yo deri sa tvdes
e cdo hap i jem ta shton inatin
koha nuk kthehet, ti badihava e kthen sahatin
o milioner, shpirti nuk blehet
e dojna me shpirt ket muzik, kjo vrehet
e bojm ket shit per familje, ti per fame
ty ta kthejne shpinen e per mu cohen nkom
respekt jap per ata qe nzemer mbajne
plumat e juve cojn pluhur, sun mvrajne
dashnia nones, marr fryme hatri saj
une nuk tshaj sjom zot, mekatet sun ti laj
mekatet sun ti laj

Zoti m'fali jeten
m'fali dhe talentin
familja m'dha dashnine, perkrahjen dhe vullnetin
shoket m'dhane guximin dhe besimin mrena vetit
inatcit nuk i zhgenjeva kane arsye per urrejtje

M'shih n'sy
tash kqyre veten
a jam un ai imazhi qe ti ke endrru tan jeten
Fjalt e mia i perkasin vec t'vertetes
Fjalt e tua i perkasin genjeshtres


Ky tekst u dërgua nga Egi Aliaj5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet