Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Dje & Sot (Feat. Ledri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  252

Kom pas onderr me pas rolex,
Erdhi koha dhe e bleva rolex,
Biles do mkan mbet n'syrtar ,
qe se di se kur do i vesh,
Femnen se coj n’dhom pa durex,
E zhveshi Por nuk e vesh,
Nese ja nis me fol some f**ked up shit,
Telfonin see who's next,

Pare? Po boj me tekst,
Shqipen e foli me theks,
M'njofin sikur The Best!
Me t'thon drejten I am The Best,

Yes - I got the best connect,
Fam - I am the best connect,
Damn mshofin mu kta dun me dek,
Yam- Dun byrek?! ska byrek, Hamm.

Jap doren por nuk prezantohem,
Jap men Por nuk jap kuroren,
Buzqesh kur ata levdohen,
Mqesh buza lekt kur numrohen,

Tekst per ton diten flow per tan naten,
Aksentin f**ked up se jetoj Krejt boten damn
Kom pamjen e qart se Jom hyp maj t’kodres,fam
Na na na na Kom pamjen e qart se im f**king loaded brav

Chorus:
Ledri - Deri dje deri dje,
Deri dje deri dje,
spate besim on me - deri dje,
Noizy - Deri sot deri sot,
Deri sot deri sot,
Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot,

Ledri Rap:
Kshtu,
Jeta serioze e neser osht joke
Sot je i pasun e neser je broke
Fuck it, kurr ma t'ri skena mu bo
Kesh en pushim i lash 2 ari tok

32 feeling like 23
Kurr skom lshu mjeker hala djal i ri
Kerrin mu kuaj fuqi
Ma shum se Skenderbeu me krejt ushtri

Ushtojm si alarma
Splifat rolliten si sarma
Arma ma e fort, nuk o arma po karma

Si me pas gripin e boj ket shit smut
Dimni i ftoft ju i keni shit drut
Sa lyp beef ma mire pi supe
Me ca don me tut ti me ttut
Jom me grup un rruge

Tekst per ton diten flow per ton naten, fam
Aksentin f**ked up se jetoj nkrejt boten, fam
Kom pamjen e cart se kom hyp maje kodres, damn
Na na na na Kom pamjen e qart se jom f*cking loaded, man

Chorus:
Ledri - Deri dje deri dje,
Deri dje deri dje,
spate besim on mee - deri dje,
Noizy - Deri sot deri sot,
Deri sot deri sot,
Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot,

Noizy:
Sille sille good damn ti vec sille,
Cantat me lek e me Pare me Dollars god damn it vec sille,
Ledri:
Sille sille good damn ti vec sille,
Canten me lek e sukses e medale just god damit vec sille.

Chorus:
Ledri - Deri dje deri dje,
Deri dje deri dje,
spate besim on mee - deri dje,
Noizy - Deri sot deri sot,
Deri sot deri sot,
Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot


Ky tekst u dërgua nga Ko-MoneyNoizy
Featuring: Ledri Vula
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/11/2017
Produksioni: Johan Bejerholm
Beat By Butrint Bucinca & Duja


Noizy - Dje & Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dje & Sot".
3. Video është e këngës "Dje & Sot", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (9)

2
0
0
0
0
1
1
40
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0