Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Noizy - Boss Man  (Feat. Lil Koli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  77

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

14/10/2018

2018-10-14T20:10:07

Featuring

Lil Koli

Teksti:

Noizy

Produksioni:

Dj A-Boom

Këngë e albumit:

"Epoka"
LIL KOLI :
(It's a mad out here
Bare money have to spend
Don't know )
.
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy

Boss man, boss man
And all my jiggas dem they bossin'
And all this money got me bossin'
Like a boss man, boss man!

Noizy:
Kur i bona 10.000
Thash me vete oh God!
Bona 100.000
Thash me vete can't stop!
Tash kom ca miliona
Dhe s'po di ca me bo
E kom 1 Ferrari a ta blej edhe 1?

E kom shpin on the hill -Rolling hill
5 cop mrena n muj - ky esht deal
Biznes folim, tavolina balling
Bosat hyn mren, bosat krejt i njohin

1 anije ne mendje ose 1 jaht
Dhe 1 avion privat qe e ka nje shtrat
Stuardesen e du pa make up
T'na dredhi barin se cunat jan bo tap

S'kom leje po kom 7 kerre
S'm duhet patenta se kom dhe shofer
Vec i thom shoki si je a fjete
Na co diku ku esht qet edhe terr

LIL KOLI :
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy

Boss man, boss man
And all my jiggas dem they bossin'
And all this money got me bossin'
Like a boss man, boss man!

Noizy:
A ju kujtohet kur ju thoja mbaj mend ata
E tash ku jena na kqyri ku kan met ata
Ma n fund ja dola e hala po du dhe mo
I kom 100 hite a ta boj edhe 1

Busy busy dit e nat busy busy
N telefon mos m thirr busy busy
Don takim nuk kom koh busy busy
Luj qoke me krejt zini zini

Boss man here, boss man there
Ej shok jam boss anywhere
S'ta pertojm ta sjellim any day
Thu dicka edhe ngelesh valide

LIL KOLI :
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy

Boss man, boss man
And all my jiggas dem they bossin'
And all this money got me bossin'
Like a boss man, boss man! (x2)


Ky tekst u dërgua nga OTR4LYF   MigennaaKartolina (6)

2019-01-05 10:35:04
Kur i bona 10.000
Thash me vete oh God!
Bona 100.000
Thash me vete can't stop
U krijua nga Kejsi 2018-12-27 23:48:03
Tash kom ca miliona
dhe s'po di ça me bo
E kom 1 Ferrari
A ta blej edhe njo?
2018-11-24 12:20:04
1 anije në mendje ose 1 jaht
U krijua nga Eva 2018-10-26 00:01:16
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy
2018-10-18 12:01:09
Një anije në mendje
Ose një yacht
Nje avion privat
Që ka një shtrat
Dhe stjuardesën
E du pa makeup
2018-10-17 09:20:03
A ju kujtohet kur ju thoja
Mbaji men ata
E tash ku jena na
Kqyri ku kan mbet ata
Ma n'fund ja dola
Dhe hala po du dhe ma

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet