A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Noizy, Varrosi & Dulla - Jam Normal


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/10/2018

2018-10-13T06:48:06

Featuring

Varrosi


(bizz bizz on the track)

Dulla:
Tu bu lek me Pun te pista,
Sjena tipa per revista,
Skena ftyra si kur niza,
Jena t'paret ne kto pista.

Stilin e bojna ma Flash,
Suksesit kurr e bojm njesrsh,
Qunat vishen edhe tu qesh,
Qunat vishen edhe me cash.

Me qunat ktu Tu e ruj posizionin


Lyrics submited by Fuckgeti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019