Më mbaj mend (për 1 muaj)

BM & Noizy - Warning Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9

Chorus
This aint no whistle the ting beats off like a missile,
warning, Fire, Dismissal
They run, they know its the sound off a pistol,
Bang thats when u know it’s official
(X2)

Verse 1
Smoke that shit by the london view
Shake it baby uno its true
Eyes on me i got my eyes on you my
In the club theres no one thats badder than you
Take that screw off ur face
Ur with a rapper babes get to know ur place
Big machines, big toys, not pepper spray
Gotta get that bread and elevate

Verse 2
For me its a pony tail,
girls that dont really know me well
L’s handle that really well
Take a vio im coming back rasing hell
(X2)

Noizy
Don’t make me pull up pull up me cuna, cuna
T’boj ty me trauma
Sdi me fol por na gjujna gjujna
shqipe shifni akuzat,

Arm pa leje vim 10’kerre,
Amg’s po bojn veç potere,
Cunat nrruge jan me probleme,
Nuk kan frik dhe nuk dileme

Ajo don- natat e nxehta, nxehta,
Don me lujt me do mbreta, mbreta,
Zemer Un ti jap krejta krejta
Stili jem o just better, Better,

Emrin tha e kam blèrta,
Un jam Zini mire se ju gjeta,
Ju po mdukni Krejt si sumvesta,
Dhe pa ju? Nuk ja nis festa,

Erdhi Greta erdhi jeta,
Edhe shoqet erdhen krejta,
Mrena club - me 30 veta,
Plas shampanja sikur raketa

Chorus
This aint no whistle the ting beats off like a missile,
warning, Fire, Dismissal
They run, they know its the sound off a pistol,
Bang thats when u know it’s official
(X2)

Verse 4
Instead of talking just take me in,
I got the Russian from my Asian link
From Ww2 i got accent ting
Erase him lemme go shave him quick
Im driving come we go take that trip
Riding double gliding for the risk
feds just missed gotta d camp dis
Cant crash this wizz whilst … in my rizz

Verse 5
Clutch dy te treta
In love with the money like elizibeta
Makina ska letra,
Hoodied up blacked out maska e Doreza,
Kerset kinezja
woosh woosh mushen pampersat
Mir se ju gjeta
Dont get left te jeta osht qefa

Chorus

This aint no whistle the ting beats off like a missile,
warning, Fire, Dismissal
They run, they know its the sound off a pistol,
Bang thats when u know it’s official
(X2)


Ky tekst u dërgua nga dieletooNoizy & BM
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/05/2022
Produksioni: Bm, Rvchet, Lazybeyn, Jaycactus & Bassyy
Mix/Master/Recorded: Rvchet
Video Edited: B.DotBM & Noizy - Warning
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Warning".
3. Video është e këngës "Warning", por nuk këndohet nga BM & Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0