Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhensila & Noizy - Edhe Nje Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  22

[Xhenisla:]
Dhe një natë
Dhe nje natë
Sërisht pa ty
Edhe një natë
Dhe jam mërzit
Mezi e shtyy

[Noizy:]
Edhe një natë
Edhe një natë
Serisht pa ty
Edhe një natë
Edhe një natë
Mezi e shtyy

asnjona asnjona asnjona sun e bon si e bon ti
asnjona asnjona asnjona ska bo si ben ti


[Xhenisla:]
uh baby
asnjoni asnjoni asnjoni ska bo si ti
asnjoni asnjoni asnjoni ska bo si ti

Eo eo ca me bo
Eo eo ti sje mo
A menon per mu kur je vetem me to
Netet e vona
Pa gjum kalonte koha
Sa shpejt qe shkonte ora
Po tash nuk jena ma, sjena ma

Ty tkam frymemarrje, ty tkam un rrahje
E zemres sime, zemra ime nuk ka faje(2x)

[Noizy:]
asnjona asnjona asnjona sun e bon si e bon ti
asnjona asnjona asnjona ska bo si ben ti

[Xhenisla:]
Uh baby
Asnjoni asnjoni asnjoni se bon si e boni ti
Asnjoni asnjoni asnjoni
Zemer tjap respekt edhe dashni
Im a busy man dhe ti mir e di
Vjen dita vjen nata
Kontratat e gjata
Hustler nuk besoj ke nafaka
Im a gangsta edhe boj ca du
Zemer boj muzik vec me u qetsu
Ti ke 21 pytje dhe don pergjigje
Une tthem hajde nkerr zemer ndize digje
E kapim perendimin dhe ecim nbrigje
We can have a good time ska nevoje per dhimbje
Bindje
Jam i sigurt zemer per ket lidhje
Ca esht e imja esht e jotja dihet
Nuk ka sen qe na nda
Ska pse me qa
Du gzushem me tpa
Ty boten ta dha
Nuk ka lek nuk ka sen qe vej para teje
Ti jap krejt dhe nese sdo ma ktheje

[Noizy:]
asnjona asnjona asnjona sun e bon si e bon ti
asnjona asnjona asnjona ska bo si ben ti

[Xhenisla:]
Uh baby
Asnjoni asnjoni asnjoni se bon si e bon ti
Asnjoni asnjoni asnjoni

Dhe nje nate serish pa ty
Dhe nje nate mezi e shtyj
Dhe nje dhe nje nate serish pa ty
Edhe nje nate sa jam mërzit mezi e shtyj

[Noizy:]
asnjona asnjona asnjona sun e bon si e bon ti
asnjona asnjona asnjona ska bo si ben ti

[Xhenisla:]
Uh baby
Asnjoni asnjoni asnjoni
Asnjoni asnjoni asnjoniii


Ky tekst u dërgua nga Kedi ZenelajNoizy & Xhensila Myrtezaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/07/2022
Teksti: Noizy & EngliVersal
Orkestrimi: EngliVersal
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: EngliVersal
Mix/Master: Marenglen Boja
Directed: The ClaudiaXhensila & Noizy - Edhe Nje Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Nje Nate".
3. Video është e këngës "Edhe Nje Nate", por nuk këndohet nga Xhensila & Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 1