Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - 16 Bars (Feat. Varrosi & Mc Kresha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

[Varrosi:]
Do muhabet por nuk du me fol
Ti prishi ndenjat like a bad phone call
Nuk [?] paracetamol
Zemra ftofte sikur akull verior
Malsor, prodhoj ilac bimor
I kom do shok jugor si e bojn me ra bore
Kontroll, dajt dun me bo zbor
Per perdorim doreza per qato nuk gjejn dore
Perandor ne rrep prej kur ja nisa
Zemren e merr malli se don me pi viza
Hekri nuk bon zhurme as nuk qet xixa
Vec kur ti ngjosh plumat te veshi sikur miza
Bzz bzz hekri i zi, zift
Ajo e mban per mu, cuz she's a bad bi**h
Nese em ki inat ule kryt mos um shif
Ta vej kryqin n'ball por jo sikur prift

[MC Kresha:]
Gayle looks good when you back that ass up
Thirrem Robin Hood mask e doreza
Smokin' Cali buzz like I'm in Jamaica
Shokin e ki tuc, t'shtyhet me reperka
Jom rrit me Ritem t'Rruges babes tona t'zezat
Rap Hollybook versus xheneza
T'vraj ta zhduki trupin dajve gjeegjeza
Hekrin e maj n'kuk eci si n'proteza
Para deres t'clubit bohet si n'protesta
S'di sa o sahati i maj dy Rolex-a
Diss-at si kasap i prej, a don fileta?
Dhipat i kom killerka, yeah, Cataleya
Luj si Cadareja veq ma explicit
Edhe kom femna t'reja doken sexy n'klip, yeah
Twenty clip i bojn cdo njanit click
100k n'bank tu bo deposit

[Noizy:]
Keta kane nevoje per mu sikur oksigjen
A e din mo shoku, ta kuptojn edhe poziten
Oh sa bukur pa shikoje top listen
Ec te shpia tani merre valixhen
Thelle n'det thirrem kapiten
E lshoj karrigen po asnjoni sun e zen
Ju keni lidhje por jo me muziken
S besut te ne, po tani shih ku arritem
Une s'jam n'gara thjesht po stervitem
Na zuni halli na falni per frengjishten
Po dojn beef, hape kuzhinen
Shef i madh, zorret perzien
E mbaj kuroren dhe hala s'ma grabiten
U bo oborri, s'di ca kari perpiqen
Jam shume para per ket sen si alien
Ju s'keni baze, zhdukeni si thashethem, mhm mhm


Ky tekst u dërgua nga OTRNoizy
Featuring: Varrosi & Mc Kresha
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/03/2023
Teksti: Noizy, Varrosi, Mc Kresha & EngliVersal
Produksioni: EngliVersal


Noizy - 16 Bars
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "16 Bars".
3. Video është e këngës "16 Bars", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0