TEKSTESHQIP

Noizy
Zemer
Lyrics
(Feat. Niil-B & Overlord)

OverLord:
Me ty s'dal qosheve, po dal un ashiqare
Kena qka me bo, edhe kur nuk kena na pare
Zdi pse thojn qe ti e ki menen e madhe
Du me t'pa naked, ska pse tvje marre

Ti kejve na kalle, une s'po foli prralla
Bile bash qat dit kur um thirre te mahalla
Me shtikllat e nalta, e omel sikur majlta
A e din qe saher t'sho, besom mu um ndreqet nata

Shkojna dikun lujna lojna,, E qka bojna na nuk kallzojna
tani kur ta perfundojna thojna funny...
E Tjert na si kopjojna, i gjemi na mnyrat e tona
I kallim do qira te dhoma, ani honey

Babe, ti po do me m'cmend ..
Syt sun po ti heki prej permasit asni moment
Babe, ti po do me m'cmend ..
Qe po ta thom shqip, pernime je pidh i trent

Noizy:
Zemer heki teshat, se me ty po du me kon n'shtrat
Dhe kur jam larg teje zemer, vec ty du me t'pas ngat
On fire, Oo - That girl is on fire
Oo - That sexy is on fire

NiiL-B:
Per to mendoj qdo nat .. per to e boj qdo hap
Per to po shkoj n'club .. po du me pas ngat
Edhe e di .. qe nuk ma prish mu qefin
Ja lexoj syt , kur don me kap grepin

Kapu ma shpejt beib .. po du me t'pas temen
Po du me t'pas femer .. po du me m'pas n'zemer
Se prej fillimit kena kshyr , me gjet naj menyr
Po t'kesh kjo ftyr , a i mshelim dyrt ?

Mbesim vet , bojna pak , muhabet
Po , nese t'lodhen komt syn mun mu shtri n'krevet
Nese .. ki sens humori , hajt shtinem pak me kesh
Po pate nxeht , mundesh edhe mu desh

Thot , po m'pritin shoqet jasht , duna me dal
Nese sonte rri me ty se di , a ma kishin fal
Ajt se bohet mir , neser e gjon 1 zgjidhje
Se kejt kto fjal qe ti thash .. nuk jon veq palidhje

Noizy:
Zemer heki teshat, se me ty po du me kon n'shtrat
Dhe kur jam larg teje zemer, vec ty du me t'pas ngat
On fire, Oo - That girl is on fire
Oo - That sexy is on fire

DËRGOI: