TEKSTESHQIP

Noizy
Ne Fund Te Botes
Lyrics

Nese shkoj ne fund te botes
A kishe ardh me mu
Nese ma lejin ta preki trupin
Ti kishe ardh per mu
Nese shkoj ne fund te botes
A kishe ardh me mu
Nese ma lejon ta preki trupin
Ti kishe ardh per mu
Lemme say ooo nana
Ooo nana (yeah yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)

A vjen per mu, sic vij per ty
Tkisha bo mu lag po jam me lot nsy
A do kishe fal nese do boja gabim
Apo thjesht do ikje ku ska mo kthim
Ajo ka qef kur un bohem nevrik
Kur i them mos prek sepse jena npublik
Ajo lun me dur dhe prek nga mas
Edhe prek nga barku thot sa je shnosh
Ajo lun e lun, gjun e gjun
Kur e fus ne dhom esht dhun e dhun
Si furtun ska mo gjum
Kafshon jastikun thot ska si un

Nese shkoj ne fund te botes
A kishe ardh me mu
Nese ma lejin ta preki trupin
Ti kishe ardh per mu
Nese shkoj ne fund te botes
A kishe ardh me mu
Nese ma lejon ta preki trupin
Ti kishe ardh per mu
Lemme say ooo nana ( oo yah yah)
Ooo nana (yeah yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)

(Look)
Leku leku, fama fama
Femna tjera, drama drama
Fytyr publike osht pak problem
Xhelozia jote osht bo ekstrem
Nuk e di pse qan duhesh me mbesu
Ku tboj be qe ska qen me mu
Osht thjesht nji foto qe mka kerku
Mndali nrrug e mu afru
Ti e din ket pun un e kam thjesht pun
Njerzit ket dun me na pa t’deshtun
Tlutem shum se jam i ngrakum
Jam pak i lodhur dhe du pak gjum
Ay I love you mami
Come to papi
Shhh hajde ktu lem te qafi
E du tash nuk na vyn krevati
Je super sexy je super funny
Je shum ma ndryshe nga kto te tjerat (nga kto te tjerat)
Je shum ma ndryshe nga kto te tjerat
Une ti di vlerat
Une ti di vlerat une ti di vlerat

(A kishe ardh me mu)
Nese shkoj ne fund te botes
A kishe ardh me mu
Nese ma lejin ta preki trupin
Ti kishe ardh per mu
(A kishe ardh me mu)
Nese shkoj ne fund te botes
A kishe ardh me mu
Nese ma lejon ta preki trupin
Ti kishe ardh per mu
Lemme say ooo nana
Ooo nana (yeah yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)
Ooo nana (oo yeah yeah)

DËRGOI: