TEKSTESHQIP

Noizy
Hapa
Lyrics
(Feat. Ylli Limani)

[Noizy]
Tash ndenjat i perzij me hapa, hapa
Hapat tua hala i ni
Dashnia m'kthehet kur vjen nata, nata
Per ty hala po pi

[Ylli Limani]
Atë natë u deha e u nguta
E bona prej inati
Dashnin' tane unë e humba
Ah, kështu e deshti fati Chorus: Ylli Limani]
Tash ndenjat i përzij me hapa, hapa
Hapat tua hala i ni, i ni, i ni
Dashnia m'kthehet kur vjen nata, nata
E për ty hala po pi, hala po pi
Tash ndenjat i përzij me hapa, hapa
Hapat tua hala i ni, i ni, i ni
Dashnia m'kthehet kur vjen nata, nata
E për ty hala po pi, hala po pi

[Noizy]
Je e imja, pasha Zotin je e imja
Kqyrëm n'sy kur thom se je e imja
A kupton që nuk ka shpëtim?
Edhe emrin në telefon ta kom lon "E imja"
Bohem bishë për ty
Kom shumë plane për ne të dy
Nëse ti po thu që s'ki ndjenja
Pse s'po munesh mе ma thon n'sy?

A thu je ma rahat?
Tash që mu sum ki ngat
A thu je ma rahat pa mu?
T'kam si tattoo në lëkurë
Poster muri dikur
Unë е di që ti nuk shet mend
Jam unë ai që duhet mu mburr

[REF. Ylli Limani & Noizy]
Tash ndenjat i përzij me hapa, hapa
Hapat tua hala i ni, i ni, i ni
Dashnia m'kthehet kur vjen nata, nata
E për ty hala po pi, hala po pi
Preke, se zemrën ti ma deke
E nuk e di ku mete
Dashnia ma e madhe je ti
Preke, se zemrën ti ma deke
E nuk e di ku mete
Dashnia ma e madhe je ti

[Noizy]
Ça do bosh kur vjen nata?
Nuk do m'kesh më këtu nga mbrapa
Ti i dogje urat dhe s'ka mo kthim
Dhe nëse m'sheh tash me një tjetër
Ty t'kujtohet dashnia e vjetër
Ti për mu, hala po pi

[Ylli Limani]
A thu je ma rahat?
Tash që mu sum ki ngat
A thu je ma rahat pa mu?
Se kam harru qysh o me kesh e mu rrzu
Ditën prej se ti je shku
Yo Engli

DËRGOI:
INFO
Producenti audio i këngës është EngliVersal.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200