Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noka - Tallim K***n (Feat. Drama, Endri & Nido)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref
Nese ne te themi qe ti vlen
Tallim k***n x2
Nese ne te themi ke talent
Tallim k***n x2


Ky tekst u dërgua nga Armand Noka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Noka
Featuring: Drama
Publikimi: 08/05/2015


Noka - Tallim K***n
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallim K***n".
3. Video është e këngës "Tallim K***n", por nuk këndohet nga Noka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noka:


Komente 0