Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noldi Sula - Instrumentale Sax  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Zani Loca

Orkestrimi:

Samuel Kodra

Komente

Asnjë Koment

15/10/2019

2019-10-15T16:56:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Instrumentale Sax" kënduar nga Noldi Sula.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Noldi Sula i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet