A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Mos Kujto Se Jotja Jam


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/11/2016

2016-11-05T19:58:10

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno


E kuptoj se me s’te dua
Ndonse prape vij tek ti
Ledhatime perkedhelje
Se per mua digjesh ti
E kuptoj edhe ti luan
Mbi genjeshtren une rri
Une e di c’eshte dashuria
Per te lozur vij tek ti

Jo jo jo jo
Jo s’jan buzeqeshjet,
Jo s’jan ledhatimet
Ato qe te bejn’ te dashurosh
E paditur isha,
Kur ti me genjeve,
Por tani po luaj un me ty. ( 2 here )

Jo jo jo jo, la la la la la.
Jo mos kujto, Se me mua lot.
Jo jo jo jo, la la la la la.
Jo mos mendo,
Se ti me genjen.

Mos kujto me zemer,
Ty te doja mos kujto.
Mos kujto se jotja une jam.
Jo jo jo ( 2 here )

Ti kujton ngaqe je djale,
Je I afte te me genjesh.
Mos harro se un jam vajze,
Di dhe un te lajkatoj.
Si femije te loz un dua,
Si e rritur me bezdis.
Ate dit qe s’do te kthehem,
Dije loja mu merzit.

Jo jo jo jo
Jo s’jan buzeqeshjet,
Jo s’jan ledhatimet.
Ato qe te bejn’ te dashurosh.
I paditur isha,
Kur ti me genjeve.
Por tani po luaj un me ty. ( 2here )

Jo jo jo jo, la la la la la
Jo mos kujto, Se me mua lot.
Jo jo jo jo, la la la la la.
Jo mos mendo,
Se ti me genjen.

Mos kujto me zemer,
Ty te doja mos kujto.
Mos kujto se I yti une jam. jo jo jo ( 2 here )
la la la la la…


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019