A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

NRG Band - Magdallena


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  183

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/11/2013

2013-11-04T23:12:17

Pjesëmarrëse në

SVFM 2013


Se flokt e verdhaaa e sy të zi moj magdallena...2x

Si harroj moj dot për jet magdallen moj magdallena,ja dot marr e ja dot vdes magdallen moj magdallena...}2x

Se në ballkoon lulet kan qel moj magdallena... }2x

Këpute një dhe falma mu magdallen moj magdallena,të kam dasht dhe prap të du magdallen moj magdallena...}2x

Kush ta freskon ballin ty aman n'sabahe,të kam dasht dhe prap të du aman sabahee..
aaaaaa aman sabahe,,eeeeee sa e bukur je
aaaaaa aman goc e re,,eeeeee sa e bukur je...

Kjo dashia asht për mu aman goc e re,të kam dasht dhe prap të du aman goc e re..
aaaaaa aman goc e re,,eeeeee SA E BUKUR jee...


Ky tekst u dërgua nga Biinna   Ruudina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019