Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Asniher mo s’më ke thirr
Ti me m’vet mu a je mirë?
E pas ndarjes me ty
Kërkon s’du me pa me sy

Asniher mo s’më ke thirr
Ti me m’vet mu a je mirë?
Niva që je dashuru
Dhe s’po ta nin mo për mu

Ref:
Për ty shumë gjona bona, bona
Zemrën veç ty ta fala
E tash po m’vret mu fjala
Që s’po m’don s’po m’don mo
2x

Deri dje e jemja
Sot me tjeterkon
Po ma bën ti për inati
Po e di që m’don

Lej, lej, lej, lej kta tripa
Mos mi bo veç se mërzitna
Une e ti duhet me u ndreq
S’di pse ki qejf me m’pa keq
2x

Ref:
Për ty shumë gjona bona, bona
Zemrën veç ty ta fala
E tash po m’vret mu fjala
Qe s’po m’don s’po m’don mo
4x


Ky tekst u dërgua nga  Denis27NRG Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/08/2021
Styling: Nagip Bince
Clothes - Catchsonline Prishtine
Model: Adela SelitajNRG Band - Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0