TEKSTESHQIP

Nush & Berato
Fole
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fole" kënduar nga Nush & Berato.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti është bërë i disponueshëm në tregun e gjerë të muzikës i plotësuar me vlera artistike me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 2 Gusht 2022. Autorë të tekstit janë vetë artisti, okestracioni është një krijim nga Chipsi & Berato, ndërsa për produksionin në studio u kujdes Chipsi.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200