Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nusret Kurtishi & Ferki Shala - Ah Po Du Me U Kthy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Po Du Me U Kthy".
3. Video është e këngës "Ah Po Du Me U Kthy", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi & Ferki Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nusret Kurtishi & Ferki Shala - Ah Po Du Me U Kthy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Ferki Shala

01/07/2014

2014-07-01T16:58:49+00:00aaaa aaaaa... tiii ma dhe jeten Zot ti shpirtin ma mer,
me ndihmooo JA ALLAH kur dalim Masher tii ma dhe jeten ZOT ti SHPIRTIN ma merr me ndihmoooo JA ALLAH kur dalim MASHERR... më ështe tharë goja me eshte shter fyti
shume veshtir qenka kur te del SHPIRTii KAM DHimbje t'madhee goja nuk me flet me ndihmo JA ALLAH me ra SHEHADET KAM DHIMJE t'mmadhe goja nuk me flet me ndihmo ja ALLAH me dhan SHEHADET...ti ma dhe jeten zotë TI SHpirtin ma merr me ndihmo ja allah kur dalim MASHER ti ma dhe jeten ZOT ti shpirtin ma merrr me ndihmo ja ALLAH kur dali aSHER...Ahhhh po du me u kthyyy me i fal dy reqat du me u kthy me booo shum sevapp porr tash u booo vonn po me mbyllen syte MELEKU i vdekjes nuk ka kohe me prit por tash u bo von po me mbyllen syt MELEKU I vdekjes nuk ka kohe me pritt... tiii ma dhe jeten zot ti shpirtin ma merr me ndihmo ja allah kur dalim asher ti ma dhe jeten zott ti shpirtin ma mer me ndihmo ja allah kur dalim asherrr...ESHHEDU E LA ILAHE -ILA ALLAH-VE ESH HEDU ENE MUHAMEDE ABDUHU ME RESULUHU... Allahu ju shperbleft


Ky tekst u dërgua nga sevim
Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet