Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

O.T.R. - Keshtu E Bejme Ne  (Feat. Noizy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Featuring

Noizy

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Keshtu E Bejme Ne" kënduar nga O.T.R..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga O.T.R. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2017