Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oda - Koha Per Te Lind Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Eshte koha qe te linde
Edhe koha qe te vdes
Ktet po kalojne
E une cka pres

Cdo gje te sulmon
Te mbrohesh nuk di
Rruget jane perplot
Askund s´sheh njeri

Une kerkoj nje vend nen kete qiell
me duket nd cdo hap dikush mua me percjell
Me vie te qaj por une prap buzeqeshe
Nuk eshte me rendesi te kesh ate mos kesh

Eshte kohe qe te mundon
Te qete nuk te le
Nuk mund te harrosh
Ku dhe ti kush je

Eshte kohe e pa kohe
Si t´ia bej nuk di
Rruget jane perplot
Askund s´sheh njeri


Ky tekst u dërgua nga  taulantOda
Publikimi: 01/12/1998


Oda - Koha Per Te Lind
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha Per Te Lind".
3. Video është e këngës "Koha Per Te Lind", por nuk këndohet nga Oda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oda:


Komente 0