Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Lulet Jon Per Ty (Feat. Mateus Frroku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Ref Mateus

Lulet Jan per ty
Nona tka pelqy
Do t’ mor nuse nshpi{ dy here }
Do tmor nuse nshpi

Lulet Jan per ty
Nona tka pelqy
Do tmor nuse nshpi. { 2 here }
Do tmor nuse nshpi

Olsi

Ajo o queen
Edhe pa grim
Trupin slif
fashion duket pa kombinim

Mos sum le pa komunikim
Zoni yt per mu eshte sherim
Une dhe ti dy
Ama nje zemer domethen kombinim

Dashnin jepma tkeqen hekma
Nuk po du hic se ca meno bota (2her)
Ndjenjat prekma puthjet jepmi
Krejt dashnia eshte e jona

REF Mateus

Lule plot per ty
Nona t'ka pelqy
Do t'mor nuse n'sh'pi { 2 here }
Do t'mor nuse n'sh'pi

Lulet Jan per ty
Nona tka pelqy
Do tmor nuse nshpi. (2here)
Do tmor nuse nshpi

Olsi

U rritem rritem ne bashke u rritem
Njo nga njo cdo vit tu ta uru ditlindjen
Edhe pse zditem zditem Kurr su merzitem
Vec ondrra qe jana bashk i dit e pritem e pritem
Pak Edhe kete nat
Du qe ta shpreh se sa nihem me fat
Sillem mas teje per dit e per nat
se vec ti me pershtat mu
Me ty nina rehat
Edhe ket nat du qe ta shpreh se nihem me fat
Sillem mas teje per dit e per nat
se vec ti me pershtat tdu dhe kur je larg

Ref Mateus
Lulet Jan per ty
Nona tka pelqy
Dot mor nuse per shpi { 4 here }
Dot mor nuse per shpi


Ky tekst u dërgua nga Enis CacaOlsi Bylyku
Featuring: Mateus Frroku
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/02/2020
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 17
Teksti: Olsi Bylyku
Produksioni: Joniad Banushi


Olsi Bylyku - Lulet Jon Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulet Jon Per Ty".
3. Video është e këngës "Lulet Jon Per Ty", por nuk këndohet nga Olsi Bylyku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 1