A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Olta Boka - Tak Tak, Ja Ben Porta  (Feat. Reshit Boka)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

(0) 🆕

25/08/2010

2010-08-25T09:25:21

Featuring

Reshit Boka


aja jaaaa
aja jaaaa
aja jaaaa
aja jaaaa

rriki tak tak
ja bente porta
vogelushja ime rrin edhe degjon
(2x)

Me duart e saja
me hapi porten
dhe me buzkat e saja me puthi fort
(2x)

aja ja jaaaa (4x)

ref.
Po c'ben keshtu moj
bij e babait
e gjith bota flasin keq per ty
(4x)

Bobo kjo puthja
sa tingelloi
sa dhe babai brenda e degjoi
(2x)

Po cben keshtu moj
bij e babait
e gjith bota flasin keq per ty
(2x)

aja ja jaaa(4x)

ref.
O le te flasin
sa te pelcasin
ate qe dua un do ta marr
(4x)

teksteshqip.com © 2007 - 2018