Më mbaj mend (për 1 muaj)

Omerta - Prsh Nga Tirona (Feat. Mali G Grand Thugz & R.D.T)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sjena bo$$a skena as miliona
Na mungojne kelet ne xhepat tona
Dil shikojna se car prezantojna
Performojna aty ku krijojna vet
Shume e lehte kur je dru dhe bon rep
ne muzike jena te rrale si volum qetsusa ne lagje na urrejne jena bo shqetesusa

Muzika e larte e gjith lagjia terbohet
Njerezit po pysin ca trapin po bohet
Shif si veprohet ne lagjet tona
Ne skena miliona po planet i bona
Sjane vec fjale ne i kthejm n'realitet
Kur na shef rruges cuna t'vertet
Asnje se bon si e bojna na
Un them ate qe me sy po ha

Ref:
Neve prap ktu do jena na besona
Prandaj hapni majtofonin na degjona
Cuna t'thjesht sjena bo$$a me miliona
Pershendetje te gjitheve nga Tirona....2x

Kom shum probleme
s'po di nga me i cu
ti po menon se po munesh me mu
shoncet si ke se un sboj hajgare
nji nga problemet osht se skom pare
pe rte tjerat spo ma nin
se qejfin e boj
un e boj ca boj akoma e loz ket loj
me tipa lloj lloj un fillimin ta maroj
YOU FUCKING BITCH prandaj mylle ate goje

.......................................

Ref:
Neve prap ktu do jena na besona
Prandaj hapni majtofonin na degjona
Cuna t'thjesht sjena bo$$a me miliona
Pershendetje te gjitheve nga Tirona....4x


Ky tekst u dërgua nga Omerta Girl


Nuk kemi video për këtë këngë.


Omerta
Featuring: Mali G Grand Thugz & R.D.T.
Publikimi: 16/10/2010


Omerta - Prsh Nga Tirona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prsh Nga Tirona".
3. Video është e këngës "Prsh Nga Tirona", por nuk këndohet nga Omerta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Omerta:


Komente 0